-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-006489-a
Завершена
488 295.62
UAH з ПДВ
Номер:
41c0053cc47f42f59065c08e6b99ccd5
Внутрішній номер закупівлі:
29593847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-006489-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Токаренко +380676391456 n.tokarenko@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
488 295.62 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 12:42 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 12:42 - 01.07.2026 00:01
Аукціон:
02.07.2026 11:09 - 02.07.2026 11:38
Період кваліфікації:
02.07.2026 11:38 - 03.07.2026 15:29
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴488 295.62 Картриджі