• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підлогове покриття

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації

Торги відмінено

77 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0a3eec1e44ca4c36bff85581af87a35a
Внутрішній номер закупівлі: 29593586
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-19-006217-a   
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 77 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2026 12:55 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2026 12:55 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c769158faf9f4b8cbd03fad01f8620bf
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 24.06.2026 17:41 - 05.07.2026 00:00
Дата опублікування: 24.06.2026 17:41
Дата виконання: 05.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴77 000.00 Підлогове покриття