-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Готові поживні середовища ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-006017-a
Завершена
236 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
af09d5e79be149d5a4f875a0a772915b
Внутрішній номер закупівлі:
29593374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-006017-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОСІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993546
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, Косів, провулок Шевченка, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білак Марина 380681454394 ostroverha_kosiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 12:26 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 12:26 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:55
Період кваліфікації:
27.06.2026 00:00 - 03.07.2026 09:29
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 900.00 Готові поживні середовища ДК 021:2015 (CPV) : 33690000-3 Лікарські засоби різні