-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання вхідних металевих протипожежних дверей з межею вогнестійкості ЕІ 60 для найпростішого укриття, яке знаходиться в підвальному приміщені нежитлової будівлі Михайлівського ЗДО «Джерельце» код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-004151-a
Завершена
20 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
7b310784bf084834b1c03e06a3085878
Внутрішній номер закупівлі:
29591537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-004151-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41093479
-
Адреса:
57116, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., с. Михайлівка, вул. Андрія Шептицького, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана БРОДЕЛЬ +380500188427 omskm_viddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 11:14 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 11:14 - 27.06.2026 00:01
Аукціон:
з 29.06.2026 14:03
Період кваліфікації:
27.06.2026 00:01 - 02.07.2026 13:09
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 100.00 Придбання вхідних металевих протипожежних дверей з межею вогнестійкості ЕІ 60 для найпростішого укриття, яке знаходиться в підвальному приміщені нежитлової будівлі Михайлівського ЗДО «Джерельце» код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби