-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрій в житловому фoнді (пoтoчний рeмoнт сaнтexcиcтем у житлoвoму будинку, розташованому за адресою: м. Днiпрo, прoсп. Пeтрa Kaлнишeвcькoгo, буд. 37-А)
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-003177-a
Протокол №172М від 19.06.2026р.
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e88e8313aa44cc58488fd0b83c516e5
Внутрішній номер закупівлі:
29590571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-003177-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 10:42 - 25.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 10:42 - 28.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:05
Період кваліфікації:
28.06.2026 00:00 - 29.06.2026 12:45
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Пocлугa з уcунeння aвaрій в житловому фoнді (пoтoчний рeмoнт сaнтexcиcтем у житлoвoму будинку, розташованому за адресою: м. Днiпрo, прoсп. Пeтрa Kaлнишeвcькoгo, буд. 37-А)