-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні для вантажної та спеціальної техніки, відповідний код 19511200-3.
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-003167-a
Шини автомобільні для вантажної та спеціальної техніки в асортименті згідно з Додатком 3, окремими дрібними партіями відповідно до потреб замовника, до кінця поточного року.
Завершена
4 532 802.00
UAH з ПДВ
Номер:
1430d4ca5e434e4291bcf8a5dc4e8186
Внутрішній номер закупівлі:
29590561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-003167-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351898
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, вулиця Левка Лук’яненка, будинок 48/75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левуцька Світлана Федорівна 0536758545 LEVUTCKAYA12@GMAIL.COM http://katp1628.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 532 802.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 10:42 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 10:42 - 27.06.2026 00:00
Аукціон:
29.06.2026 14:16 - 29.06.2026 14:39
Період кваліфікації:
29.06.2026 14:39 - 06.07.2026 08:52
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 532 802.00 Шини автомобільні для вантажної та спеціальної техніки