-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
26Т-368_09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо) (Лот №1 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо); Лот №2 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо); Лот №3 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо))
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-002230-a
Завершена
551 765 023.50
UAH без ПДВ
Номер:
2e814d08b01c4f358ebe4636f9337756
Внутрішній номер закупівлі:
29589672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-002230-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена ЧИЧИРКО +380444612559 olena.chychyrko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
551 765 023.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 12:07 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 12:07 - 27.06.2026 15:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:33
Період кваліфікації:
27.06.2026 15:00 - 08.07.2026 13:49
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴183 921 674.50 Лот №1 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
- Лот №2 ₴183 921 674.50 Лот №2 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)
- Лот №3 ₴183 921 674.50 Лот №3 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)