-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-013974-a
Завершена
520 298.64
UAH з ПДВ
Номер:
f7c474dd50ea462c817ebae80b1bf215
Внутрішній номер закупівлі:
29587034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-013974-a
Замовник:
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495775
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта, вул.Шевченко.16.м.Балта,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безкоровайна Любов Андріївна +380486621251 internat_2007@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
520 298.64 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
62838 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Арана Громова 0487053625
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88
Ціна пропозиції
520 298.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 21:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
23447fa81a6140e9b59a74ad4befcdef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-18-013974-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88
Номер договору:
Договір 31-199-ВЦ
Сума договору:
520 298.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
520 298.64 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
17.06.2026 00:00
Статус:
Розірваний