-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптера DJI Mavic 3T S/n *, DJI Mavic 3Т S/n *, DJI Matrice 30T S/n *)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-012918-a
З врахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Завершена
198 532.00
UAH з ПДВ
Номер:
c002740536964b32882325d3ecdadd28
Внутрішній номер закупівлі:
29585988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-012918-a
Замовник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дворецька Тетяна Сергіївна 380687373117 MUKACHEVO_ZAGIN_TENDER@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 532.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 16:57 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 16:57 - 29.06.2026 08:00
Аукціон:
30.06.2026 13:57 - 30.06.2026 14:20
Період кваліфікації:
30.06.2026 14:20 - 07.07.2026 10:28
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 532.00 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптера DJI Mavic 3T S/n *, DJI Mavic 3Т S/n *, DJI Matrice 30T S/n *)v