-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади охоронної сигналізації з посиленим захистом
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-012900-a
Торги відмінено
1 255 541.67
UAH без ПДВ
Номер:
fc0815b660244a6ba2306b0b433d6e1f
Внутрішній номер закупівлі:
29585971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-012900-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108929
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Фесун +380968295522 upo_khm_dzo@ukr.net http://www.securitypolice.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 255 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 16:56 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 16:56 - 26.06.2026 01:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1228bd0a981e40c6891e8996448d59ac
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Встановлено порушення у формі невідповідності задекларованого обсягу закупівлі за технічною специфікацією фактичній потребі Замовника
Період оскарження:
22.06.2026 18:00 - 03.07.2026 00:00
Дата опублікування:
22.06.2026 18:00
Дата виконання:
03.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 255 541.67 Прилади охоронної сигналізації з посиленим захистом