• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Планшет OUKITEL RT7 4G Titan 8/256 GB Black або еквівалент згідно ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

41 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 36019119d3fb4a4880db86e9c044b621
Внутрішній номер закупівлі: 29585796
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-012727-a   
Замовник: Рогатинська міська рада
Контактна особа: Кость Світлана Василівна 380343522360 rohatyn.mr@rmtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 41 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 16:50 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 16:50 - 26.06.2026 00:00
Аукціон: з 26.06.2026 11:33
Період кваліфікації: 26.06.2026 00:00 - 26.06.2026 11:19
Період завантаження договору: 02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴41 000.00 Планшет OUKITEL RT7 4G Titan 8/256 GB Black або еквівалент згідно ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)