• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з перезарядки картриджів (код за ЄСЗ ДК 021:2015: 50310000-1 – Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)

Завершена

46 920.00 UAH з ПДВ
Номер: 939644d03dbf475cb3851b8351266086
Внутрішній номер закупівлі: 29585791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-012718-a   
Замовник: Головне управління ДПС у Чернігівській області
Контактна особа: Сердюк Наталія Дмитрівна +380462652967 ch.infrastr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 16:50 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 16:50 - 27.06.2026 10:00
Аукціон: з 29.06.2026 14:37
Період кваліфікації: 27.06.2026 10:00 - 03.07.2026 15:23
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 920.00 Послуги з перезарядки картриджів