-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-012732-a
Торги не відбулися
11 630.00
UAH без ПДВ
Номер:
beeb8cab727f468bafb6a08e487af1cd
Внутрішній номер закупівлі:
29585785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-012732-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 630.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 16:47 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 16:47 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 630.00 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання ВП "Знам'янський кар'єр"