-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з ремонту і технічного обслуговування холодильної машини, інвентарний номер 10440034
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-012575-a
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи Згода Олександр Васильович, громадянство: Україна, Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, вул.Шатилівська, будинок 12. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Завершена
22 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
41a5835a31494634981573ba6738ba77
Внутрішній номер закупівлі:
29585637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-012575-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001699
-
Адреса:
61201, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, будинок 366
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Дудник +380972178082 dudnykdmytro.khocsk@gmail.com http://bloodservice.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
22 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з ремонту і технічного обслуговування холодильної машини, інвентарний номер 10440034
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ ТЕХНІКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31150069
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮР'ЇВСЬКА будинок 17
Ціна пропозиції
22 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 16:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
60565091c21c40e093bff1a0d90d91bd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-18-012575-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ ТЕХНІКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31150069
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮР'ЇВСЬКА будинок 17
Номер договору:
15/06-7Д
Сума договору:
22 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.06.2026 16:38
Статус:
Підписаний