• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання

Завершена

15 875.11 UAH з ПДВ
Номер: d4b55e30bfbd45fcae75e7aab0e4724e
Внутрішній номер закупівлі: 29585092
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-012040-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги UA-2026-05-21-010864-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 15 875.11 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) підйомника залізничного гідравлічного (вантажопідйомність 0,5 т )
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 2 т )
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 3,2 т )
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана автомобільного вантажопідйомністю до 25 т.
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) талі електричної (електротельфера) (вантажопідйомність 3,2 т)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування ) крана мостового (вантажопідйомність 32т)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, смт Гранітне На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА МІЖНАРОДНА ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ"
Ціна пропозиції 15 875.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 16:21
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 92ddb1c78c1a4a6590ebb9d7195ba924
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-18-012040-a-a1
Постачальник: ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА МІЖНАРОДНА ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ"
Номер договору: ЦУП-01/0133/26
Сума договору: 15 875.11 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 229.26 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) підйомника залізничного гідравлічного (вантажопідйомність 0,5 т ): 3 325.85000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 2 т ): 1 656.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана мостового (вантажопідйомність 3,2 т ): 3 975.12000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) крана автомобільного вантажопідйомністю до 25 т.: 2 082.00000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) талі електричної (електротельфера) (вантажопідйомність 3,2 т): 3 000.14000 UAH без ПДВ
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування ) крана мостового (вантажопідйомність 32т): 1 836.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 09.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ЦУП-01-0133-26 від 09.06.2026.pdf