• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти

Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами

Завершена

138 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4732381a88ce4efcba4df2f92e983732
Внутрішній номер закупівлі: 29584937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-011864-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 16:14 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 16:14 - 30.06.2026 00:00
Аукціон: з 30.06.2026 14:12
Період кваліфікації: 30.06.2026 00:00 - 02.07.2026 08:39
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 000.00 Реагенти