-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги по поточному ремонту та технічному обслуговуванню відеогастроскопу, відеоколоноскопів, відеобронхоскопу, відеодуоденоскопу)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-010857-a
Завершена
503 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
692ea471093b48499758cf9e3bcbc06c
Внутрішній номер закупівлі:
29583931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-010857-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
503 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 15:48 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 15:48 - 26.06.2026 15:48
Аукціон:
з 29.06.2026 15:01
Період кваліфікації:
26.06.2026 15:48 - 30.06.2026 17:20
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴503 000.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги по поточному ремонту та технічному обслуговуванню відеогастроскопу, відеоколоноскопів, відеобронхоскопу, відеодуоденоскопу)