-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-010672-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами
Завершена
293 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b81a174bb71141bf83d1bb9cf388ede3
Внутрішній номер закупівлі:
29583751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-010672-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991820
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
293 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 15:38 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 15:38 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 12:47
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 02.07.2026 08:37
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 000.00 Реагенти