-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пульсометр для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах ''Дракон'' в міжнародних змаганнях (ДК 21:2015: 18520000-0 - Персональні хронометри), наказ 3608
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-009214-a
Просимо звернути увагу на те, що Закупівля здійснюється за рахунок КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (поточні видатки). При поданні тендерної пропозиції просимо врахувати, що ціна за одиницю не може бути більшою 23 999,00 грн з ПДВ (для платників ПДВ) та не більше 19 999,00 грн без ПДВ (для неплатників ПДВ).
Торги не відбулися
511 095.60
UAH з ПДВ
Номер:
072009ee08d4428c954e2ca4754cadc6
Внутрішній номер закупівлі:
29582316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-009214-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
511 095.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 14:53 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 14:53 - 26.06.2026 10:00
Аукціон:
з 29.06.2026 13:34
Період кваліфікації:
26.06.2026 10:00 - 26.06.2026 14:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴511 095.60 Пульсометр для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах ''Дракон'' в міжнародних змаганнях (ДК 21:2015: 18520000-0 - Персональні хронометри), наказ 3608