-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат у ІІ півріччі 2026 року)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-009081-a
Завершена
802 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
1268146c5abc4b0098cf1b7d90e26d7f
Внутрішній номер закупівлі:
29582167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-009081-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
802 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 14:53 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 14:53 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
26.06.2026 11:07 - 26.06.2026 16:13
Період кваліфікації:
26.06.2026 16:13 - 02.07.2026 15:00
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴87 300.00 Проведення офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Української Державності (липень 2026 року)
- Лот №2 ₴117 400.00 Проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня Державного Прапора України (23 серпня 2026 року)
- Лот №3 ₴263 200.00 Проведення офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня незалежності України (24 серпня 2026 року)
- Лот №4 ₴78 800.00 Проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру (29 вересня 2026 року)
- Лот №5 ₴35 540.00 Проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня захисників і захисниць України (01 жовтня 2026 року)
- Лот №6 ₴106 920.00 Проведення офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи (21 листопада 2026 року)
- Лот №7 ₴113 200.00 Проведення офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні (28 листопада 2026 року)