-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-005871-a
Завершена
401 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
325972f4e2834e81a88852a0f08e48fd
Внутрішній номер закупівлі:
29578970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-005871-a
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сінькова +380362671447 kzrcspd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
401 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 12:27 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 12:27 - 29.06.2026 00:00
Аукціон:
29.06.2026 14:06 - 29.06.2026 14:30
Період кваліфікації:
29.06.2026 14:30 - 14.07.2026 14:38
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴401 300.00 Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради