-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-005792-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
003a3cce5e274f2aa8df08e782f252ae
Внутрішній номер закупівлі:
29578910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-005792-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
25 999.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 12:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
af40c2709f6f4cefb449285955789668
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-18-005792-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
3-41/2026
Сума договору:
25 999.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
21 665.85 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003): 25 999.02000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.06.2026 12:23
Статус:
Підписаний