-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги по встановленню та програмуванню протипожежного обладнання за адресою: вулиця Антоновича, 130/17 Голосіївського району, школа І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-004857-a
Завершена
23 816.46
UAH з ПДВ
Номер:
0d3d03a6b842470298334c47cf814585
Внутрішній номер закупівлі:
29577996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-004857-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 816.46 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 11:47 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 11:47 - 26.06.2026 10:00
Аукціон:
з 29.06.2026 13:59
Період кваліфікації:
26.06.2026 10:00 - 01.07.2026 12:26
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 816.46 Послуги по встановленню та програмуванню протипожежного обладнання за адресою: вулиця Антоновича, 130/17 Голосіївського району, школа І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва