-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеві та витратні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-004714-a
Завершена
145 960.64
UAH без ПДВ
Номер:
b5b10b78d7d74d27ab5409c9325ac01a
Внутрішній номер закупівлі:
29577829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-004714-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боровик Ірина Володимирівна 380363664404 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 960.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 11:43 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 11:43 - 26.06.2026 13:00
Аукціон:
29.06.2026 11:10 - 29.06.2026 11:33
Період кваліфікації:
29.06.2026 11:33 - 20.07.2026 14:59
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 960.64 Мережеві та витратні матеріали