• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лампи настільні

Торги не відбулися

2 624.92 UAH без ПДВ
Номер: 1af791b5e90f41b09e28ba86a1b1dca4
Внутрішній номер закупівлі: 29576993
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-003871-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Мотоман Марія Петрівна 380363662935 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 624.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 11:16 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 11:16 - 26.06.2026 12:00
Аукціон: з 29.06.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 624.92 Лампи настільні