-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
19510000-4 Гумові вироби(шланг гумовий з'єднувальний)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003205-a
Завершена
71 372.75
UAH з ПДВ
Номер:
feec8b17f66b4d549f7dcea7fceb1c8e
Внутрішній номер закупівлі:
29576329
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-003205-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Бачинський +380674159600 bod9ih89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
71 372.75 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шланг гумовий з’єднувальний d = 8,0мм, стінка 1,5мм (медична трубка, тип 6)
Кількість
805 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шланг гумовий з’єднувальний d = 5,0мм (медична трубка, тип 6)
Кількість
15 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шланг гумовий з’єднувальний d = 12,0мм (медична трубка, тип 6)
Кількість
25 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42820893
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
71 372.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2026 10:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2d0e136695440e888d2258534e1c035
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-18-003205-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42820893
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
336/26
Сума договору:
71 372.75 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 703.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.06.2026 10:52
Статус:
Підписаний