-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень закладу Красівського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003193-a
Завершена
37 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2825f21e00484849b1e31a6fbbc76ddd
Внутрішній номер закупівлі:
29576317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-003193-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена ХОРОЛЬСЬКА +380671808331 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:54 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 10:54 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:29
Період кваліфікації:
26.06.2026 00:00 - 26.06.2026 12:36
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 000.00 Поточний ремонт приміщень закладу Красівського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)