-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-002999-a
Завершена
24 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e28c1eab98f4c5c9eaeb9568ab32f24
Внутрішній номер закупівлі:
29576123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-002999-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:47 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 10:47 - 26.06.2026 12:00
Аукціон:
з 29.06.2026 12:49
Період кваліфікації:
26.06.2026 12:00 - 06.07.2026 15:02
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 000.00 Офісне приладдя