-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акустична система
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-002658-a
Завершена
15 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
01f2c09490f74d3eb30c62a1cfe5a398
Внутрішній номер закупівлі:
29575800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-002658-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 10:35 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 10:35 - 26.06.2026 12:00
Аукціон:
з 29.06.2026 15:17
Період кваліфікації:
26.06.2026 12:00 - 06.07.2026 15:08
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 666.67 Акустична система