• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Орден на стрічці «За заслуги перед містом-героєм України ХАРКІВ» I ступеня

Завершена

326 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 28ec862d09c145a7a70e41b6ec0d0cd4
Внутрішній номер закупівлі: 29574642
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-001524-a   
Замовник: Харківська міська рада
Контактна особа: Майстренко Вікторія 380677278454 mv0648535@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 326 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 09:54 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 09:54 - 27.06.2026 00:05
Аукціон: 29.06.2026 13:09 - 29.06.2026 13:32
Період кваліфікації: 29.06.2026 13:32 - 03.07.2026 09:26
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴326 000.00 Орден на стрічці «За заслуги перед містом-героєм України ХАРКІВ» I ступеня