-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Закупівля колес для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-001162-a
Торги не відбулися
22 792.80
UAH без ПДВ
Номер:
68d1839d75114ab9a0519fa8dae36f62
Внутрішній номер закупівлі:
29574287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-001162-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Костянтин Олександрович 380569555363 k.polishchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 792.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 09:40 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 09:40 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 792.80 Закупівля колес для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"