-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-001025-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5527891637ca498eae4a0f0a4bbd9c63
Внутрішній номер закупівлі:
29574157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-001025-a
Замовник:
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25948042
-
Адреса:
65076, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ІЦХАКА РАБІНА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Живора Ганна Олександрівна 380487849267 zakupki.css@dpsp.omr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 09:29 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 09:29 - 29.06.2026 00:00
Аукціон:
29.06.2026 15:41 - 29.06.2026 16:10
Період кваліфікації:
29.06.2026 16:10 - 02.07.2026 14:28
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Інтерактивна панель