• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісні меблі за ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі

Торги не відбулися

370 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d1b5e9ead79a4e60bccca5d4285ed06b
Внутрішній номер закупівлі: 29573811
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-000656-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Контактна особа: Гамениця Роман 380504645200 INFO@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 370 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 09:08 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 09:08 - 26.06.2026 10:00
Аукціон: з 29.06.2026 11:56
Період кваліфікації: 26.06.2026 10:00 - 29.06.2026 09:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴370 000.00 Офісні меблі за ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі