• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ремон захисних споруд цивільного захисту. Поточний ремонт підлоги в частині підвального приміщення пристасованого як найпростіше укриття в будівлі ЗДО № 2 за адресою: вул. Озерна, 117

Завершена

235 778.00 UAH з ПДВ
Номер: e9f308dd5d0c4c99be27b561b02eae63
Внутрішній номер закупівлі: 29573554
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-000400-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юлія Гулай +380508300388 gulai_shamil@i.ua http://kucozo-pav.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 235 778.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 08:48 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 08:48 - 26.06.2026 10:00
Аукціон: з 29.06.2026 15:06
Період кваліфікації: 26.06.2026 10:00 - 01.07.2026 08:31
Період завантаження договору: 07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴235 778.00 Ремон захисних споруд цивільного захисту. Поточний ремонт підлоги в частині підвального приміщення пристасованого як найпростіше укриття в будівлі ЗДО № 2 за адресою: вул. Озерна, 117