-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-000339-a
Завершена
5 018 314.68
UAH без ПДВ
Номер:
d8a56cbdce3d408b846e2de453d362b5
Внутрішній номер закупівлі:
29573492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-000339-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климець Аліна Борисівна 380384263823 klymets.alina@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 018 314.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 08:43 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 08:43 - 01.07.2026 10:00
Аукціон:
02.07.2026 12:17 - 02.07.2026 12:58
Період кваліфікації:
02.07.2026 12:58 - 15.07.2026 11:14
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 018 314.68 Меблі в асортименті