-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-012870-a
Торги не відбулися
1 812 121.20
UAH з ПДВ
Номер:
4de8b582d4624cccbf1b4938a0762486
Внутрішній номер закупівлі:
29571320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-012870-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38163053
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 812 121.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 16:46 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 16:46 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:56
Період кваліфікації:
03.07.2026 00:00 - 08.07.2026 15:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 812 121.20 Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28