-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання мобільних Starlink "Adaptis" (або аналог)
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-012087-a
Завершена
135 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
35b202e984164bddbef037c003059ce0
Внутрішній номер закупівлі:
29570548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-012087-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання мобільних Starlink "Adaptis" (або аналог)
Кількість
5 штука
Період постачання
16.06.2026 - 26.06.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛЕВЧЕНКО АНАСТАСІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3762003269
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Жмеринка вул. Цілинна будинок 35А квартира 3
Ціна пропозиції
135 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2026 16:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea016f1a023b4c76a20fc9b6206f16b6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-17-012087-a-a1
Постачальник:
ЛЕВЧЕНКО АНАСТАСІЯ ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3762003269
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, Жмеринський р-н місто Жмеринка вул. Цілинна будинок 35А квартира 3
Номер договору:
288
Сума договору:
135 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.06.2026 16:12
Статус:
Виконаний