-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування апаратів наркозно-дихальних та моніторів пацієнта Mindray)
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-009437-a
Завершена
442 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
551c62e57ef84d8380e269d3a284df61
Внутрішній номер закупівлі:
29567929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-009437-a
Замовник:
НВМКЦ "ГВКГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
07773293
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Литвин Ігор Анатолійович +380445218437 gvkg_repairmedtech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
442 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 14:56 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 14:56 - 25.06.2026 12:00
Аукціон:
з 26.06.2026 12:53
Період кваліфікації:
25.06.2026 12:00 - 25.06.2026 14:28
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 080.00 Послуг з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, код 50420000-5 за ДК 021:2015 (Послуги з ремонтування та технічного обслуговування апаратів наркозно-дихальних та моніторів пацієнта Mindray)