-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-009411-a
Завершена
1 967 195.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ed13f603537435ca3a02fc354571cb9
Внутрішній номер закупівлі:
29567892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-009411-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ступаченко Катерина Михайлівна 380669038456 kateryna.stupachenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 967 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 14:55 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 14:55 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
26.06.2026 12:19 - 26.06.2026 12:48
Період кваліфікації:
26.06.2026 12:48 - 30.06.2026 10:00
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 967 195.00 Спеціальний робочий одяг