• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Торги не відбулися

948 888.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e05596466b34116a09b8c00c78901c4
Внутрішній номер закупівлі: 29567816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-009329-a   
Замовник: Ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1
Контактна особа: Андрій Миколайович Скоклюк +380335248867 kovelrgkptender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 948 888.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 14:53 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 14:53 - 25.06.2026 10:00
Аукціон: з 26.06.2026 12:36
Період кваліфікації: 25.06.2026 10:00 - 07.07.2026 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴948 888.00 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності