-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Топографо-геодезичні вишукування для розроблення проєктів по об'єкту "Нове будівництво блочно - модульної котельні в м. Кременчуці"
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-008785-a
Завершена
14 806.60
UAH без ПДВ
Номер:
8935efc19dd34c1382c19bbac807a34b
Внутрішній номер закупівлі:
29567272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-008785-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Білецька Юлія Юріїївна +380678810512 yuliabiletska84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону
Обґрунтування умови застосування:
Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону. Положеннями підпункту 22 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів, робіт і послуг може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі здійснення закупівлі, зокрема, товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), теплових насосів, котелень, їх складових, обладнання до них, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж, артезіанських свердловин, інших експлуатаційних свердловин різних типів.
КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» здійснює реалізацію проєкту «Нове будівництво блочно-модульної котельні в м. Кременчуці».
Для забезпечення розроблення проєктної документації та подальшого виконання будівельних робіт за зазначеним об’єктом виникла необхідність у закупівлі послуг з топографо-геодезичних вишукувань.
Інженерно-геодезичні вишукування є невід’ємною складовою комплексу робіт з проєктування об’єкта будівництва та виконуються з метою отримання актуальних топографо-геодезичних матеріалів, визначення планово-висотного положення існуючих будівель, споруд та інженерних мереж, характеристик рельєфу місцевості, а також формування вихідних даних, необхідних для розроблення проєктної документації та належного виконання будівельних робіт.
Закупівля зазначених послуг безпосередньо пов’язана із здійсненням заходів щодо проєктування та подальшого будівництва блочно-модульної котельні і є необхідною для реалізації проєкту «Нове будівництво блочно-модульної котельні в м. Кременчуці».
Враховуючи, що послуги з топографо-геодезичних вишукувань є складовою заходів щодо проєктування об'єкта будівництва та безпосередньо пов'язані з новим будівництвом блочно-модульної котельні, Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 22 пункту 13 Особливостей.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає вимогам чинного законодавства у сфері публічних закупівель.
Очікувана вартість:
14 806.60 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Топографо-геодезичні вишукування для розроблення проєктів по об'єкту "Нове будівництво блочно-модульної котельні в м. Кременчуці"
Кількість
8 робота
Період постачання
до 15.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Бюро містобудування та кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Контактна особа:
Дмитро БУШУЄВ 0000
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Ціна пропозиції
14 806.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2026 14:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
21373034a8b94985b2af0a519852aa6b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-17-008785-a-a1
Постачальник:
КП "Бюро містобудування та кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Номер договору:
126
Сума договору:
14 806.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний