-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дитячого майданчика в селищі Калинівка Броварського району Київської області (між спорудами стадіону та школи). Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-008570-a
Торги не відбулися
7 477 238.40
UAH з ПДВ
Номер:
cbc55769010d425f96e92dfc3f8bb073
Внутрішній номер закупівлі:
29567056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-008570-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 477 238.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 14:29 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 14:29 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:43
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 07.07.2026 15:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 477 238.40 Капітальний ремонт дитячого майданчика в селищі Калинівка Броварського району Київської області (між спорудами стадіону та школи). Коригування