-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання канцтоварів (Папір для друку та приладдя різне )
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-007737-a
Затверджено протокольним рішенням № 76 від 17.06.2026
Завершена
664 554.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1d794856b87495ba7d5d58cbe2f4cf2
Внутрішній номер закупівлі:
29566231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-007737-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44118663
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, проспект Соборний 166
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кацеро Оксана Володимирівна +380617876741 oksana.katsero@gmail.com https://zp.tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
664 554.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 14:03 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 14:03 - 25.06.2026 12:00
Аукціон:
26.06.2026 11:29 - 26.06.2026 12:04
Період кваліфікації:
26.06.2026 12:04 - 29.06.2026 16:22
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴664 554.00 Придбання канцтоварів (Папір для друку та приладдя різне )