-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-007375-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fed6d2998e845b68931044f42b6073a
Внутрішній номер закупівлі:
29565861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-007375-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Старовижівська багатопрофільна лікарня” Старовижівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983068
-
Адреса:
44400, Україна, Волинська область, смт Стара Вижівка, вул. Шевченка, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Зинюк +380334630355 medvigivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 13:45 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 13:45 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 15:54
Період кваліфікації:
25.06.2026 00:00 - 25.06.2026 12:18
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання