• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)

Завершена

5 229 150.00 UAH з ПДВ
Номер: 858e6837ca354e2e8907c110d52d6e44
Внутрішній номер закупівлі: 2956564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-23-001211-c   
Замовник: Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 5 229 150.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природній газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 355000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївський район, Заклади освіти, підпорядковані замовнику На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Філія ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"

Оскарження: 24.01.2019 13:46 - 04.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 4 151 114.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2019 13:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b56a76ec996845daa6ca16f41dcfec5b
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-23-001211-c-a1
Постачальник: Філія ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"
Номер договору: КТ8-19-003
Сума договору: 2 795 299.95 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 329 416.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання: 04.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір природний газ.PDF
PDF
додаткова угода _3 газ (1).PDF
pdf
ГАЗ дод. Угода.pdf
pdf
Додаткова угода 6.pdf
pdf
додаткова угода газ.pdf
pdf
Дод угода 8.pdf
pdf
Угода розірвання.pdf
pdf
Протокол 4 газ.pdf
pdf
Дод. угода 8.pdf
p7s
sign.p7s