-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання високовольтних елегазових вимикачів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-006940-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 952 046.67
UAH без ПДВ
Номер:
4417f25d137840509be67bf18955c15d
Внутрішній номер закупівлі:
29565429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-006940-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 952 046.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 13:25 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 13:25 - 01.07.2026 09:00
Аукціон:
02.07.2026 12:06 - 02.07.2026 12:29
Період кваліфікації:
02.07.2026 12:29 - 16.07.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 952 046.67 ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання високовольтних елегазових вимикачів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")