-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт захисних споруд цивільного захисту. Поточний ремонт підлоги в частині підвального приміщення пристасованого як найпростіше укриття в будівлі Гімназії № 11 за адресою: вул. Кільцева, 8А
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-006834-a
Завершена
737 995.00
UAH з ПДВ
Номер:
8f08818bb29c4af58108f186e3b71709
Внутрішній номер закупівлі:
29565322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-006834-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326090
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Соборна, буд. 42А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гулай +380508300388 gulai_shamil@i.ua http://kucozo-pav.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
737 995.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 13:16 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 13:16 - 25.06.2026 10:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:48
Період кваліфікації:
25.06.2026 10:00 - 30.06.2026 14:45
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴737 995.00 Ремонт захисних споруд цивільного захисту. Поточний ремонт підлоги в частині підвального приміщення пристасованого як найпростіше укриття в будівлі Гімназії № 11 за адресою: вул. Кільцева, 8А