-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб гуртожитку
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-006757-a
Завершена
123 390.00
UAH з ПДВ
Номер:
506cd82501524244b2e35a50c2a712c0
Внутрішній номер закупівлі:
29565251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-006757-a
Замовник:
КЗ "Криворізький соціальний гуртожиток" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35747333
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ СТАРОЯРМАРКОВА, будинок 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Гресько +380685547905 ksgdor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
123 390.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для потреб гуртожитку
Кількість
28562.5 кіловат-година
Період постачання
01.06.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Староярмаркова,42
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
+380567701155
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Січових стрільців будинок 4 Д
Ціна пропозиції
123 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.06.2026 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
039b7ac7a742407c975ee95b57f88bd5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-17-006757-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Січових стрільців будинок 4 Д
Номер договору:
43638/2026/2
Сума договору:
123 390.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
102 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.06.2026 13:10
Статус:
Підписаний