• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 SN A 2010; технічне обслуговування та ремонт автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 . SN A 2464 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 . SN A 2010; технічне обслуговування та ремонт автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 . SN A 2464 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

35 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 90bb914b6379473c83de2b563d4b0401
Внутрішній номер закупівлі: 29563943
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-005450-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466, 380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 12:12 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 12:12 - 25.06.2026 00:00
Аукціон: з 25.06.2026 14:17
Період кваліфікації: 25.06.2026 00:00 - 25.06.2026 11:57
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴35 000.00 Послуги з технічного обслуговування автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 SN A 2010; технічне обслуговування та ремонт автоматичного гематологічного аналізатора Sysmex XP -300 . SN A 2464 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання