• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)

Завершена

955 647.20 UAH з ПДВ
Номер: 3db0fe8051634c2ca434bd2993126ad3
Внутрішній номер закупівлі: 29560321
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-001803-a   
Замовник: Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
Контактна особа: Державне підприємство УзЕМК 380736898963 olhamaiorovawork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 955 647.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 10:06 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 10:06 - 25.06.2026 00:00
Аукціон: 25.06.2026 13:37 - 25.06.2026 14:00
Період кваліфікації: 25.06.2026 14:00 - 03.07.2026 13:35
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴955 647.20 50730000-1: Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11)